-20%
€ 71,20
Adviesprijs € 89,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Narciso Rodriguez For Her
Bodycrème - 150 ml
Bodycrème - 150 ml
€ 71,20
| Artikel | Narciso Rodriguez For Her Bodycrème 150 ml |
| Merk | Narciso Rodriguez |
| Collectie | For Her |
| EAN | 3423470890075 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Bodycrème |
| Volume | 150 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 47,47 per 100 ml |