Rabanne
Lady Million
Eau de Parfum - 50 ml
€ 76,20
€ 108,70
Voordeligst€ 139,55
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Lady Million
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 108,70
| Artikel | Rabanne Lady Million Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Lady Million |
| EAN | 3349668612604 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Honing, Framboos, Oranjebloesem, Sinaasappel, Jasmijn, Patchoeli, Neroli |
| Prijs per eenheid | € 217,40 per 100 ml |