€ 119,00
€ 160,99
Voordeligst€ 192,01
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Y for Men
Eau de Parfum - 200 ml
Eau de Parfum - 200 ml
€ 192,01
| Artikel | Yves Saint Laurent Y for Men Eau de Parfum 200 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Y for Men |
| EAN | 3614273128971 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 200 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Salie, Vetiver, Ceder, Bergamot, Jeneverbes, Appel, Geranium, Tonkabonen, Amberhout, Olibanum, Gember |
| Prijs per eenheid | € 96,01 per 100 ml |