-20%
€ 37,24
Adviesprijs € 46,55Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Carolina Herrera Good Girl
Douchegel - 200 ml
Douchegel - 200 ml
€ 37,24
| Artikel | Carolina Herrera Good Girl Douchegel 200 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | Good Girl |
| EAN | 8411061841655 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 200 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Tube |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Praliné, Kaneel, Bulgaarse roos, Oranjebloesem, Jasmijn |
| Prijs per eenheid | € 18,62 per 100 ml |