€ 81,85
€ 119,35
Voordeligst€ 153,05
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Carolina Herrera Good Girl
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 119,35
| Artikel | Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | Good Girl |
| EAN | 8411061026250 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 238,70 per 100 ml |