€ 93,75
€ 137,30
Voordeligst€ 175,65
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 137,30
| Artikel | Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | Good Girl Blush Elixir |
| EAN | 8411061083666 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 274,60 per 100 ml |