€ 89,70
€ 130,45
Voordeligst€ 167,35
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Carolina Herrera Good Girl Blush
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
€ 167,35
| Artikel | Carolina Herrera Good Girl Blush Eau de Parfum 80 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | Good Girl Blush |
| EAN | 8411061056752 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Rozenwater, Bergamot, Vanille, Ylang-Ylang, Pioenroos, Tonkabonen, Mandarijn |
| Prijs per eenheid | € 209,19 per 100 ml |