Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Caudalie Vinoperfect
Serum - Alle huidtypes - 30 ml
Serum - Alle huidtypes - 30 ml
€ 49,90
| Artikel | Caudalie Vinoperfect Serum 30 ml |
| Merk | Caudalie |
| Collectie | Vinoperfect |
| EAN | 3522930004325 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Milk |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 166,33 per 100 ml |