Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS THE SCENT Magnetic
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 140,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS THE SCENT Magnetic Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS THE SCENT Magnetic |
| EAN | 3616304247644 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Vanille, Maninka |
| Prijs per eenheid | € 140,00 per 100 ml |