-20%
€ 80,80
Adviesprijs € 101,00Je bespaart 20%
€ 105,60
Adviesprijs € 132,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 144,00
Adviesprijs € 180,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED
Eau de Parfum - 200 ml
Eau de Parfum - 200 ml
€ 144,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Eau de Parfum 200 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED |
| EAN | 3614229828542 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 200 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Vetiver, Bergamot, Appel, Kardemom |
| Prijs per eenheid | € 72,00 per 100 ml |