-20%
€ 96,00
Adviesprijs € 120,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 124,80
Adviesprijs € 156,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED Elixir
Parfum - 100 ml
Parfum - 100 ml
€ 124,80
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Elixir Parfum 100 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED Elixir |
| EAN | 3616304691645 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Wierook, Vetiver, Ceder |
| Prijs per eenheid | € 124,80 per 100 ml |