-20%
€ 76,80
Adviesprijs € 96,00Je bespaart 20%
€ 100,80
Adviesprijs € 126,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 137,60
Adviesprijs € 172,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED Infinite
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 76,80
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Infinite Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED Infinite |
| EAN | 3614228220903 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Appel, Lavendel, Mandarijn, Olijfboom |
| Prijs per eenheid | € 153,60 per 100 ml |