Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS THE SCENT
Deodorant stick (oud) - 75 ml
Deodorant stick (oud) - 75 ml
€ 34,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS THE SCENT Deodorant stick (oud) 75 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS THE SCENT |
| EAN | 0737052993546 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Deodorant stick (oud) |
| Volume | 75 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Geurnoten | Maninka, Leer, Gember |
| Prijs per eenheid | € 45,33 per 100 ml |