€ 141,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Absolue The Eye Cream
Oogcrème - Gevoelige huid, Droge huid - 20 ml
Oogcrème - Gevoelige huid, Droge huid - 20 ml
€ 141,99
| Artikel | Lancôme Absolue The Eye Cream Oogcrème 20 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Absolue The Eye Cream |
| EAN | 3614274160659 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 20 ml |
| Huidtype | Gevoelige huid, Droge huid |
| Prijs per eenheid | € 709,95 per 100 ml |