Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Absolue The Hand Cream
Handcrème - 50 ml
Handcrème - 50 ml
€ 72,00
| Artikel | Lancôme Absolue The Hand Cream Handcrème 50 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Absolue The Hand Cream |
| EAN | 4936968874475 |
| Categorie | Handverzorging |
| Producttype | Handcrème |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 144,00 per 100 ml |