€ 66,01
Voordeligst€ 70,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Hydra Zen Cream
Dagcrème - Alle huidtypes - 75 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 75 ml
€ 70,00
| Artikel | Lancôme Hydra Zen Cream Dagcrème 75 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Hydra Zen Cream |
| EAN | 3614274158533 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 93,33 per 100 ml |