€ 16,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Grow Strong & Long
Leave-in-Treatment - Alle huidtypes - 100 ml
Leave-in-Treatment - Alle huidtypes - 100 ml
€ 16,95
| Artikel | Lee Stafford Grow Strong & Long Leave-in-Treatment 100 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Grow Strong & Long |
| EAN | 5060282706545 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Leave-in-Treatment |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 16,95 per 100 ml |