€ 30,50
Voordeligst€ 45,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Huile Prodigieuse® Florale
Body oil - Alle huidtypes - 100 ml
Body oil - Alle huidtypes - 100 ml
€ 45,95
| Artikel | Nuxe Huile Prodigieuse® Florale Body oil 100 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Huile Prodigieuse® Florale |
| EAN | 3264680015946 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Body oil |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Olie |
| Prijs per eenheid | € 45,95 per 100 ml |