€ 46,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nuxe Huile Prodigieuse® Riche
Body oil - zz - Droge tot zeer droge huid - 100 ml
Body oil - zz - Droge tot zeer droge huid - 100 ml
€ 46,95
| Artikel | Nuxe Huile Prodigieuse® Riche Body oil 100 ml |
| Merk | Nuxe |
| Collectie | Huile Prodigieuse® Riche |
| EAN | 3264680009808 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Body oil |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | zz - Droge tot zeer droge huid |
| Texture | Olie |
| Prijs per eenheid | € 46,95 per 100 ml |