Rabanne
Lady Million Royal
Eau de Parfum - 30 ml
€ 76,20
€ 108,70
Voordeligst€ 139,55
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Lady Million Royal
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 76,20
| Artikel | Rabanne Lady Million Royal Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Lady Million Royal |
| EAN | 3349668617159 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Witte bloemen, Houtnoten, Granaatappel |
| Prijs per eenheid | € 254,00 per 100 ml |