€ 107,99
Voordeligst€ 143,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Yves Saint Laurent Y for Men
Eau de Toilette - 60 ml
Eau de Toilette - 60 ml
€ 107,99
| Artikel | Yves Saint Laurent Y for Men Eau de Toilette 60 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Y for Men |
| EAN | 3614273683395 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 60 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 179,98 per 100 ml |