-20%
€ 96,00
Adviesprijs € 120,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 124,80
Adviesprijs € 156,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Hugo Boss BOSS BOTTLED Elixir
Parfum - 50 ml
Parfum - 50 ml
€ 96,00
| Artikel | Hugo Boss BOSS BOTTLED Elixir Parfum 50 ml |
| Merk | Hugo Boss |
| Collectie | BOSS BOTTLED Elixir |
| EAN | 3616304691652 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Wierook, Vetiver, Ceder |
| Prijs per eenheid | € 192,00 per 100 ml |