Gratis verzending vanaf € 150,00
Online op? Misschien heeft de winkel 'm nog!
| Artikel | L'Occitane Verveine Bodymilk 70 ml |
| Merk | L'Occitane |
| Collectie | Verveine |
| EAN | 3253581369777 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodymilk |
| Volume | 70 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Milk |
| Prijs per eenheid | € 12,86 per 100 ml |