Gratis verzending vanaf € 150,00
Online op? Misschien heeft de winkel 'm nog!
| Artikel | L'Occitane Verveine Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | L'Occitane |
| Collectie | Verveine |
| EAN | 3253581718841 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Citrus |
| Geurnoten | Geranium, Sinaasappel, Petit grain, Citroen, Roos, Verbena |
| Prijs per eenheid | € 60,00 per 100 ml |