€ 12,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford For The Love Of Curls
Haargel - Alle huidtypes - 100 ml
Haargel - Alle huidtypes - 100 ml
€ 12,95
| Artikel | Lee Stafford For The Love Of Curls Haargel 100 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | For The Love Of Curls |
| EAN | 5060282707122 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haargel |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 12,95 per 100 ml |