€ 18,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford For The Love Of Curls
Haarcrème - Alle huidtypes - 125 ml
Haarcrème - Alle huidtypes - 125 ml
€ 18,95
| Artikel | Lee Stafford For The Love Of Curls Haarcrème 125 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | For The Love Of Curls |
| EAN | 5060282707108 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarcrème |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 15,16 per 100 ml |