Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

L'Occitane Amandel
Body oil - Alle huidtypes - 100 ml
Body oil - Alle huidtypes - 100 ml
€ 39,00
| Artikel | L'Occitane Amandel Body oil 100 ml |
| Merk | L'Occitane |
| Collectie | Amandel |
| EAN | 3253581758595 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Body oil |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Olie |
| Prijs per eenheid | € 39,00 per 100 ml |