Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

L'Occitane Amandel
Doucheolie - Alle huidtypes - 500 ml
Doucheolie - Alle huidtypes - 500 ml
€ 36,00
| Artikel | L'Occitane Amandel Doucheolie 500 ml |
| Merk | L'Occitane |
| Collectie | Amandel |
| EAN | 3253581764688 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Doucheolie |
| Volume | 500 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 7,20 per 100 ml |