€ 49,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

L'Occitane Amandel
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
€ 49,00
| Artikel | L'Occitane Amandel Bodycrème 200 ml |
| Merk | L'Occitane |
| Collectie | Amandel |
| EAN | 3253581764695 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodycrème |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 24,50 per 100 ml |