€ 20,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

L'Occitane Amandel Huile De
Doucheolie - Alle huidtypes - 250 ml
Doucheolie - Alle huidtypes - 250 ml
€ 20,00
| Artikel | L'Occitane Amandel Huile De Doucheolie 250 ml |
| Merk | L'Occitane |
| Collectie | Amandel Huile De |
| EAN | 3253581359259 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Doucheolie |
| Volume | 250 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Olie |
| Prijs per eenheid | € 8,00 per 100 ml |