Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

L'Occitane Amandel
Bodyscrub - Alle huidtypes - 200 ml
Bodyscrub - Alle huidtypes - 200 ml
€ 20,00
| Artikel | L'Occitane Amandel Bodyscrub 200 ml |
| Merk | L'Occitane |
| Collectie | Amandel |
| EAN | 3253581766439 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodyscrub |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 10,00 per 100 ml |