€ 35,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clarins Hydra-Essentiel
Gezichtsspray - Alle huidtypes - 75 ml
Gezichtsspray - Alle huidtypes - 75 ml
€ 35,00
| Artikel | Clarins Hydra-Essentiel Gezichtsspray 75 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Hydra-Essentiel |
| EAN | 3666057103827 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsspray |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Vloeibaar |
| Prijs per eenheid | € 46,67 per 100 ml |