Voordeligst€ 29,50
€ 30,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique For Men Lotions
Tonic - zz - Gecombineerde tot vette huid - 200 ml
Tonic - zz - Gecombineerde tot vette huid - 200 ml
€ 29,50
| Artikel | Clinique For Men Lotions Tonic 200 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | For Men Lotions |
| EAN | 0020714104733 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Tonic |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | zz - Gecombineerde tot vette huid |
| Texture | Tonic |
| Prijs per eenheid | € 14,75 per 100 ml |
