€ 41,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique For Men Moisturizers
Ooggel - Alle huidtypes - 15 ml
Ooggel - Alle huidtypes - 15 ml
€ 41,00
| Artikel | Clinique For Men Moisturizers Ooggel 15 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | For Men Moisturizers |
| EAN | 0020714914158 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Ooggel |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 273,33 per 100 ml |
