€ 27,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique For Men Shaving
Scheergel - Alle huidtypes - 125 ml
Scheergel - Alle huidtypes - 125 ml
€ 27,00
| Artikel | Clinique For Men Shaving Scheergel 125 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | For Men Shaving |
| EAN | 0020714673529 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Scheergel |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 21,60 per 100 ml |
