€ 50,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique For Men Moisturizers
Gezichtslotion - Alle huidtypes - 100 ml
Gezichtslotion - Alle huidtypes - 100 ml
€ 50,00
| Artikel | Clinique For Men Moisturizers Gezichtslotion 100 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | For Men Moisturizers |
| EAN | 0020714649562 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtslotion |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 50,00 per 100 ml |
