€ 35,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique For Men Specials
Gezichtsscrub - Alle huidtypes - 100 ml
Gezichtsscrub - Alle huidtypes - 100 ml
€ 35,00
| Artikel | Clinique For Men Specials Gezichtsscrub 100 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | For Men Specials |
| EAN | 0020714125608 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsscrub |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 35,00 per 100 ml |
