€ 31,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique For Men Soaps
Reinigingsgel - Alle huidtypes - 200 ml
Reinigingsgel - Alle huidtypes - 200 ml
€ 31,00
| Artikel | Clinique For Men Soaps Reinigingsgel 200 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | For Men Soaps |
| EAN | 0020714672072 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsgel |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 15,50 per 100 ml |
