Voordeligst€ 29,50
€ 30,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique For Men Lotions
Tonic - Droge huid, Gecombineerde huid - 200 ml
Tonic - Droge huid, Gecombineerde huid - 200 ml
€ 30,00
| Artikel | Clinique For Men Lotions Tonic 200 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | For Men Lotions |
| EAN | 0020714104726 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Tonic |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Droge huid, Gecombineerde huid |
| Texture | Tonic |
| Prijs per eenheid | € 15,00 per 100 ml |
