€ 50,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Clinique For Men Moisturizers
Gezichtsgel - Alle huidtypes - 48 ml
Gezichtsgel - Alle huidtypes - 48 ml
€ 50,50
| Artikel | Clinique For Men Moisturizers Gezichtsgel 48 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | For Men Moisturizers |
| EAN | 0020714860790 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsgel |
| Volume | 48 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 105,21 per 100 ml |
